Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal Tesisat, 2009 yılında başladığı serüvende bugün 10 yılı aşan tecrübesi ile Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizleme, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Havuz Sistemi Su Kaçağı, Vidanjör Hizmetleri vermektedir.

10 yılı aşkın tecrübesiyle, tesisat denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası Kurumsal Tesisat olarak İstanbul Su Kaçağı Tespiti, İstanbul Petek Temizleme, İstanbul Pimaş Tıkanıklığı Açma, İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma, İstanbul Kanal Tıkanıklığı Açma, İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma, İstanbul Havuz Sistemi Su Kaçağı, İstanbul Vidanjör hizmetleriyle her an yanınızdayız.

Uygun fiyat politikası, %100 müşteri memnuniyeti, alanında uzman gerçek bir ekip, kurumsal ve kişisel çözümler, gerçek ekip çalışması, güncel alt yapı teknolojisi ve 10 yıllık tecrübe birikimi nedeniyle müşterilerimiz bizi tercih etmektedir.

Misyon Kurumsal Tesisat

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon Kurumsal Tesisat

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirmek.

Call Now ButtonHemen Ara | Kurumsal Tesisat
WhatsApp chat